Poznaj eSSPG - platformę ułatwiającą kontakt z SSPG!

Platforma eSSPG jest dedykowana kołom naukowym i organizacjom, które współpracują z Samorządem Studentów Politechniki Gdańskiej oraz studentom aktywnym naukowo. Rezerwujesz salę konferencyjną w bratniaku? Wnioskujesz o dofinansowanie? Skorzystaj z prostego sposobu załatwiania tych spraw - szybko, łatwo i przez internet.

Przejdź do platformy eSSPG

Załóż konto w systemie

Zarejestruj się na https://e.sspg.pl – wymyśl swój login, podaj e-mail w domenie poczty studenckiej (@student.pg.edu.pl – później można go zmienić w panelu zarządzania użytkownikiem!) i uzupełnij pozostałe dane. Po potwierdzeniu i aktywowaniu konta poprzez link wysłany na Twoją pocztę studencką wejdź na eSSPG (link powyżej) i uzupełnij dane przechodząc do opcji Zarządzaj kontem > Zarządzaj danymi osobowymi.  

Zgłoś swoją organizację lub dodaj siebie do istniejącej

Jeśli Twoja organizacja jeszcze nie jest zgłoszona, zrób to wybierając z menu po lewej opcję ‚Organizacje’ -> ‚Zgłoś koło lub organizację’. Zgłoszenie koła wymaga przesłania aktualnego statutu oraz potwierdzenia istnienia koła odpowiednim zaświadczeniem. Jak koło/organizacja zostaną zgłoszone wygenerujemy za Ciebie taki dokument, który musisz przynieść podpisany do naszego biura (pok. 215, Bratniak) celem potwierdzenia danych. Tę czynność powinien wykonać przewodniczący zgłaszającej się jednostki. Organizacja lub koło naukowe do którego należysz istnieje już w systemie? Wejdź w Bazę Organizacji i Kół Naukowych, znajdź je i zgłoś swoje członkostwo. Przewodniczący jednostki do której się zgłaszasz zweryfikuje Twoje zgłoszenie i zaakceptuje je. Od teraz możesz reprezentować tę jednostkę w systemie przy zgłaszaniu wniosków.  

Zobacz jak złożyć wniosek