Promocja wydarzeń kanałami informacyjnymi SSPG

Organizujesz wydarzenie kulturalne? Sportowe?  Chcesz wypromować konferencję? Prowadzisz ciekawe szkolenie lub inną inicjatywę związaną z życiem studenckim Politechniki Gdańskiej? Już dziś zgłoś się informację o nim do Samorządu Studentów Politechniki Gdańskiej! Pomożemy Ci w promocji i nagłośnieniu Twojego wydarzenia!

Pomagamy w promocji inicjatyw studenckich wśród 25 tysięcy studentów naszej Alma Mater za pomocą publikacji informacji o Twoim wydarzeniu na naszej stronie internetowej oraz w mediach społecznościowych. W zamian prosimy o  umieszczenia logo Samorządu Studentów Politechniki Gdańskiej w materiałach promocyjnych, tj. coverach, plakatach czy ulotkach. Ma to na celu zwiększenie świadomości studentów w związku z faktem, że każdy student naszej uczelni jest członkiem Samorządu Studentów Politechniki Gdańskiej.

Warunki oraz sposób współpracy są indywidualnie ustalane drogą mailową z Zastępcą Przewodniczącego Samorządu Studentów Politechniki Gdańskiej do spraw Komunikacji i Promocji. W celu usprawnienia współpracy prosimy o załączanie ofert partnerskich. Szczegóły prześlij na maila biuro@sspg.pl!