Kadencja 2014 | Politechnika Gdańska

Kadencja 2014

Radosław Daniels

Przewodniczący Samorządu Studentów Politechniki Gdańskiej od 13 listopada 2015 r.

Zastępca Przewodniczącego Samorządu Studentów Politechniki Gdańskiej do spraw Finansowo - Gospodarczych do 11 listopada 2015 r.

Mateusz Buzalski

Przewodniczący Samorządu Studentów Politechniki Gdańskiej do 11 listopada 2015 r.

Dawid Ratajczak

Zastępca Przewodniczącego Samorządu Studentów Politechniki Gdańskiej do spraw Finansowo - Gospodarczych od 13 listopada 2015 r.

Dorota Gwizdała

Zastępca Przewodniczącego Samorządu Studentów Politechniki Gdańskiej do spraw Socjalnych

Marcin Joachim Grzegorczyk

Zastępca Przewodniczącego Samorządu Studentów Politechniki Gdańskiej do spraw Dydaktycznych

Łukasz Rusajczyk

Zastępca Przewodniczącego Samorządu Studentów Politechniki Gdańskiej do spraw Mediów i Promocji od 13 listopada 2015 r.

Karolina Klikiewicz

Zastępca Przewodniczącego Samorządu Studentów Politechniki Gdańskiej do spraw Mediów i Promocji do 11 listopada 2015 r.

Dorota Jesionka

Zastępca Przewodniczącego Samorządu Studentów Politechniki Gdańskiej do spraw Kontaktów ze środowiskiem gospodarczym i naukowym od 13 listopada 2015 r.

Norbert Marcinkiewicz

Zastępca Przewodniczącego Samorządu Studentów Politechniki Gdańskiej do spraw Kontaktów ze środowiskiem gospodarczym i naukowym do 11 listopada 2015 r.

Daniel Milewski

Zastępca Przewodniczącego Samorządu Studentów Politechniki Gdańskiej do spraw Kultury i Sportu

Piotr Szulc

Zastępca Przewodniczącego Samorządu Studentów Politechniki Gdańskiej do spraw Współpracy Międzynarodowej