Inżynierskie Targi Pracy powracają! | Politechnika Gdańska

Treść strony

Aktualności

Data dodania: 2023-03-04

Inżynierskie Targi Pracy powracają!

ITP - grafika

Stowarzyszenie Studentów BEST Gdańsk zaprasza na XIV edycję Inżynierskich Targów Pracy, które odbędą się w dniach 8 -10 marca 2023 roku na terenie Politechniki Gdańskiej.

Dwa dni targowe oraz jeden dzień warsztatów tak zapowiadają się Inżynierskie Targi Pracy 2023. Podczas wydarzenia odwiedzający będą mieli okazję zapoznać się z ofertami 68 wystawców z całej Polski i dowiedzieć się wszystkiego na temat aktualnych ofert pracy, praktyk i staży. Budimex SA, Thales DIS Polska, Northvolt, Boeing czy Mota-Engil Central Europe to tylko niektóre z firm, z którymi uczestnicy będą mogli porozmawiać. Co więcej, w tym roku portal Rocket Jobs, we współpracy z Just Join IT, przygotował dla odwiedzających masę świetnych quizów, łamigłówek i nagród. Na Targach pojawi się również okazja do rozmowy w cztery oczy z osobami odpowiedzialnymi za procesy rekrutacyjne oraz możliwość zdobycia wiedzy na temat tworzenia profesjonalnego CV.

Dodatkowo uczestnicy będą mieli okazję zagłosować w plebiscycie na najlepszego pracodawcę czy zagłębić się w oferty pracy wywieszone na jobwallu! Podczas zeszłej edycji, Targi odwiedziło ok. 10 000 zwiedzających - studentów i absolwentów trójmiejskich uczelni. Tegoroczne wydarzenie zostało objęte patronatem honorowym Prezydenta Miasta Gdańska, Ministra Rodziny i Polityki Społecznej oraz Rektora Politechniki Gdańskiej.

Po więcej informacji na temat Inżynierskich Targów Pracy 2023, zapraszamy na fanpage na Facebooku oraz stronę internetową

159 wyświetleń