Trwa nabór do 2 edycji programu Startup School I pn. „Sprawdź swój pomysł” | Politechnika Gdańska

Data dodania: 2022-10-07

Trwa nabór do 2 edycji programu Startup School I pn. „Sprawdź swój pomysł”

Startup School I

Rozpoczął się nabór do 2. edycji programu Startup School I pn. "Sprawdź swój pomysł". Nabór wniosków potrwa do 23 października 2022.

Celem programu jest zapewnienie jego beneficjentom profesjonalnego wsparcia przy walidacji i dalszym rozwoju zgłaszanych pomysłów biznesowych w perspektywie tworzenia innowacyjnych spółek startup.

Adresatami programu są studenci, doktoranci i pracownicy oraz absolwenci Politechniki Gdańskiej. Mniejszościowy udział w zespołach mogą stanowić studenci, doktoranci lub pracownicy innych uczelni wchodzących w skład Związku im. Daniela Fahrenheita, a w uzasadnionych przypadkach również inne osoby.

Dla osób zainteresowanych udziałem w bieżącej edycji programu Startup School I są organizowane spotkania informacyjne. Sprawdź terminy tutaj.

Po więcej informacji zapraszamy na naszą stronę: http://pg.edu.pl/startup