Samorządowa akcja rekrutacja powraca! | Politechnika Gdańska

Data dodania: 2022-10-07

Samorządowa akcja rekrutacja powraca!

Akcja rekrutacja

Już w połowie października Samorząd Studentów rozpoczyna kolejną edycję Akcji Rekrutacji. Jest to wyjątkowa okazja, podczas której studenci będą mogli poznać wszystkie komisje z bliska. Otwarte posiedzenia pozwolą przybliżyć działania oraz zobaczyć realizowane aktualnie projekty. W tym roku każdy ze studentów zainteresowanych działalnością w samorządzie będzie mógł przyjść na specjalne spotkania, gdzie osobiście pozna przewodniczących każdej z komisji. Odpowiedzą oni na nurtujące pytania i na podstawie pasji oraz zainteresowań, pomogą dobrać najodpowiedniejszą komisję która, pomoże mu najskuteczniej rozwinąć się w pożądanych kierunkach. Akcja jest skierowana nie tylko dla studentów rozpoczynających przygodę na Politechnice Gdańskiej, ale i dla kontynuujących studia, gdyż nigdy nie jest za późno, aby dołączyć do struktur Samorządu!