Jak startować w wyborach?

W terminie od 12 listopada do 16 listopada należy złożyć własnoręcznie podpisaną zgodę na kandydowanie do wybranych przez Was organów (nie są one wzajemnie wykluczające się). Zgody na kandydowanie do Wydziałowych Rad Studentów oraz Parlamentu Studentów Politechniki Gdańskiej należy składać w odpowiednich dla Wydziału, na którym startujecie, komisjach. Analogicznie, zgody na kandydowanie do Rad Mieszkańców, należy składać w Komisjach Wyborczych w odpowiednim Domu Studenckim. Skąd mogę pobrać druk zgody na kandydowanie do wybranego przeze mnie organu?   Gdzie mogę składać zgody na kandydowanie w ramach Studenckich Wydziałowych Komisji Wyborczych?
Wydział Architektury WRS Arch
Wydział Chemii WRS Chem, pokój 04, Chemia C
Wydział Elektrotechniki i Automatyki WKS EIA, pokój E-43, gmach WEIA
Wydział Elektroniki, Telekomunikacji i Informatyki WRS ETI, 147 NE
Wydział Fizyki Technicznej i Matematyki Stosowanej 14.11.2018 - 15.00 do 18.00, sala 13 Gmach Główny 15.11.2018 - 9.00 do 13.00, hol Centrum Nanotechnologii A 16.11.2018 - 12.00 do 14.00, sala 13 Gmach Główny
Wydział Mechaniczny 13.11.2018 9.00 - 16.11.2018 16.00, przy szatni w budynku WMA
Wydział Oceanotechniki i Okrętownictwa WRS OiO, 307A
Wydział Inżynierii Lądowej i Środowiska WRS ILiŚ, 012 Żelbet
Wydział Zarządzania i Ekonomii WRS ZiE
  Gdzie mogę składać zgody na kandydowanie w ramach Komisji Wyborczych w Domach Studenckich?
Dom Studencki Nr 1 Pokój 417A, 505A
Dom Studencki Nr 2 Pokój 706B1, 18.00 - 22.00
Dom Studencki Nr 3 Portiernia
Dom Studencki Nr 4 Pokój 101A, 18.00 - 22.00
Dom Studencki Nr 6 Portiernia
Dom Studencki Nr 7 Pokój 413
Dom Studencki Nr 8 Pokój 905A
Dom Studencki Nr 9 Portiernia
Dom Studencki Nr 10 Pokój 419
Dom Studencki Nr 11 Pokój 503, 402A, 502, 306, 208
   

Skład Uczelnianej Komisji Wyborczej:

Klaudia Knitter Łukasz Rusajczyk Łukasz Józefowicz    

Wydział Architektury:

Skład Wydziałowej Komisji Wyborczej: Martyna Wyszyńska- przewodnicząca Mariia Robaczewska Agata Wierzbowska Ogłoszenie listy kandydatów: 19.11.2019 Spotkanie kandydatów z SWKW: 19.11.2018.r godz. 17.00 sala 461 GG Data spotkań przedwyborczych: 20-21.11.2018 r. (miejsce i godzina spotkania zostanie podana wraz z ogłoszeniem listy kandydatów) Głosowanie: 26.11.2018 r. godz. 11.00-15.00, hol główny, piętro 3, Gmach Główny 27.11.2018 r. godz. 9.00-13.00, hol główny, piętro 3, Gmach Główny
Liczba mandatów do WRS: 10 Liczba mandatów do SSPG: 4
   

Wydział Chemiczny:

Skład Wydziałowej Komisji Wyborczej: Katarzyna Miłoszewska - przewodnicząca Martyna Bladosz Karolina Kortas
Ogłoszenie listy kandydatów: 19.11 na fb WRS Chem
Spotkanie kandydatów z SWKW: 19.11 godz 17 pod WRS CHEM 04 chemia c
Spotkanie wyborców z kandydatami: 20.11 godz 12 pod WRS CHEM 04 chemia c
Głosowanie: 26 listopada w godzinach 9-13, chemia a przy portierni 27 listopada w godzinach 12-16, chemia a przy portierni
Liczba mandatów do WRS: 12 Liczba mandatów do SSPG: 6
 

Wydział Elektrotechniki i Automatyki:

Skład Wydziałowej Komisji Wyborczej: Szymon Swosiński - przewodniczący Adam Kowalczyk Adam Fudali Magda Nowicka Adrianna Szabelska Spotkanie kandydatów z SWKW: 19 listopada o 17:00 w sali E-27 Spotkanie wyborców z kandydatami: 20 listopada o 17:00 w sali E-27 Głosowanie: 26-27 listopada w sali E-43 (WEiA), w godzinach: - poniedziałek (26.11) 12:00 - 17:00 - wtorek (27.11) 10:00 - 14:00 Wyniki wyborów zostaną opublikowane na tablicy informacyjnej znajdującej się przy pokoju E-43 oraz na fanpage WKS EiA na Facebooku. Liczba mandatów do WRS: 15 Liczba mandatów do SSPG: 6    

Wydział Elektroniki, Telekomunikacji i Informatyki:

Skład Wydziałowej Komisji Wyborczej: Magdalena Krajewska - przewdonicząca Jakub Makowski Justyna Serafin
Ogłoszenie listy kandydatów:  19.11.2018 r.  fanpage'u WRS ETI oraz na tablicy ogłoszeniowej obok biura WRS ETI (157 NE).
Spotkanie kandydatów z SWKW: 19.11.2018 r. 19.30
Spotkanie wyborców z kandydatami: 20-21.11.2018 r. (miejsce i godzina spotkania zostanie podana wraz z ogłoszeniem listy kandydatów)
Głosowanie: 26-27.11.2018 r. (miejsce i godzina spotkania zostanie podana wraz z ogłoszeniem listy kandydatów)
   

Wydział Fizyki Technicznej i Matematyki Stosowanej:

Skład Wydziałowej Komisji Wyborczej: Filip Kaźmierczak - przewodniczący Mariusz Banasiak Mateusz Osiński Ogłoszenie listy kandydatów: 19.11.2018 r. na fanpage'u WRS FTIMS oraz na drzwiach biura WRS FTIMS - sala 13 w Gmachu Głównym Spotkanie wyborców z kandydatami: 20-21.11.2018 r. - (miejsce i godzina spotkania zostanie podana wraz z ogłoszeniem listy kandydatów) Głosowanie: 26-27.11.2018 r. (miejsce i godzina głosowania zostanie podana wraz z ogłoszeniem listy kandydatów) Liczba mandatów do WRS: 12 Liczba mandatów do SSPG: 4    

Wydział Mechaniczny:

Skład Wydziałowej Komisji Wyborczej: Patrycja Robaczyńska- przewodnicząca Marta Kurek Kamila Szymańska Martyna Piórkowska
Spotkanie kandydatów z SWKW: 19.11.2018r. w godzinach 12-14, w sali 315 WMA
Spotkanie wyborców z kandydatami: 20.11.2018r. w godzinach 12-14, w sali 315 WMA
Głosowanie: 26.11 – 27.11.2018 r.
Liczba mandatów do WRS: 12
Liczba mandatów do PSPG: 6
   

Wydział Oceanotechniki i Okrętownictwa:

Skład Wydziałowej Komisji Wyborczej: Anna Skrzyńska - przewodnicząca Anna Kucińska Dorota Woszczyło Mateusz Żukowski Spotkanie kandydatów z SWKW: 19.11 Spotkanie wyborców z kandydatami: 20.11 i 21.11 Głosowanie: 26.11 – 27.11
Liczba mandatów do WRS: 11
Liczba mandatów do PSPG: 5
 

Wydział Inżynierii Lądowej i Środowiska:

Skład Wydziałowej Komisji Wyborczej: Sandra Nadolska - przewodnicząca Filip Tyma Cezary Hilderbrandt Ewelina Koronkiewicz Karol Malotka-Trzebiatowski Metody Pałubicki Tomasz Rybak Ogłoszenie listy kandydatów: 17.11 Spotkanie kandydatów z SWKW: 19.11, godz. 10:05, biuro WRS Spotkanie wyborców z kandydatami: 21.11, godz. 10:15, biuro WRS Głosowanie: 26.11 - 27.11
Liczba mandatów do WRS: 15
Liczba mandatów do PSPG: 9
 

Wydział Zarządzania i Ekonomii:

Skład Wydziałowej Komisji Wyborczej: Aleksandra Kiełbasa - przewodnicząca Sara Delinca Gabriela Krysiak Weronika Rasmus Marta Mitana Marta Marszałek Ogłoszenie listy kandydatów: FB WRS ZIE Spotkanie wyborców z kandydatami: 19.11, godz. 13:00, wstępnie sala 703 gmach B
Liczba mandatów do WRS: 12
Liczba mandatów do PSPG: 6
     

Domy studenckie:

DS1:

Bartek Bieroński - przewodniczący Paweł Lanckowski Karolina Radgowska Arek Went Dawid Zieliński Dawid Jankowski Marek Krygier

19.11.2018 o godzinie 19:00 odbędzie się spotkanie członków KWDS1 oraz obecnej Rady Mieszkańców z kandydatami do nowej Rady Mieszkańców, będziemy odpowiadać na pytania związane z wyborami, a obecna Rada odpowie na ewentualnie pytania z zakresu praw i obowiązków związanych z członkostwem w Radzie Mieszkańców. 20.11.2018 o godzinie 19:00 będą odbywały się spotkania z kandydatami do nowej Rady Mieszkańców; /* Lista kandydatów zostanie umieszczona na tablicy z ogłoszeniami */

DS2:

Katarzyna Frost Natalia Korcz Ewelina Samsel Adrian Kowalski 17 listopada 2018 r. Ogłoszenie listy kandydatów do RM DS2 19 listopada 2018 r. Spotkanie kandydatów z KWDS w pokoju 706B1 DS2 o godzinie 20:00 20-21 listopada 2018 r. Spotkanie przedwyborcze kandydatów z wyborcami między godziną 18:00 z 21:00 w sali TV DS2 26-27 listopada 2018 r. Głosowanie na kandydatów, punkty wyborczy znajdować się będzie przy portierni DS2. Głosowanie w godzinach 17:00-21:00

DS3:

Dominika Trochowska - przewodnicząca Weronika Królik Marta Kowalkińska Dagmara Narloch Tomasz Gawron Jerzy Dziemiński Spotkanie przedwyborcze kandydatów z wyborcami odbędzie się 21.11.2018 r. w sali nauki na poziomie 300. Natomiast głosowanie odbędzie się 26.-27.11.2018 w godzinach 17-21 przy portierni DS nr 3.  

DS4:

Miłosz Tomaszewicz - przewodnicząca Paweł Kłoczko Maciej Rydzeński Tomasz Widowski Donat Stankiewicz Monika Alpaczyk Zuzanna Kusiak
17 listopada 2018 - ogłoszenie listy kandydatów do RM ds4
19 listopada 2018 spotkanie kandydatów z kwds w pokoju 101A ds4 o godzinie 20:00
20 listopada 2018 spotkanie przedwyborcze kandydatów z wyborcami w pokoju 101A w godzinach 19.00-21.00
21 listopada 2018 ostateczna data zgłaszania mężów zaufania do kwds 26-27 listopada 2018 głosowanie na kandydatów, punkt wyborczy będzie się znajdować przy portierni ds4. Głosowanie w godzinach 17.00-21.00
 

DS6:

Weronika Kurzyńska - przewodnicząca Katarzyna Żywica Paweł Żabiłowicz Filip Szymański Weronika Kalista Zuzanna Misiejuk 20-21 listopada 2018r. dni spotkań przedwyborczych Głosować będziecie mogli na parterze koło portierni: 26.11.18r. godz. 17:00 – 21:00 27.11.18r. godz. 17:00 – 21:00

DS7:

Aleksandra Kluczka - przewodnicząca Dominika Domagała Wojciech Dywan Bartosz Zieliński Karol Żabiński 17.11 – ogłoszenie listy kandydatów 19.11 – spotkanie kandydatów z KWDS, pokój 413, godziny wieczorne 20.11-21.11 - data spotkań przedwyborczych (kandydaci oraz mieszkańcy), sala nauk, godziny wieczorne 26-27.11– WYBORY (oddawanie głosów) w godzinach 17:00 – 22:00, hol przy portierni  

DS8:

Paweł Wiśniewski - przewodniczący Anna Kucińska Bartosz Gomoła Aleksej Kozlenko Dawid Fulmes
18.11 – ogłoszenie listy kandydatów
19.11 - spotkanie kandydatów z Komisją Wyborczą w 905a
20.11-21.11 – zebranie przedwyborcze w Sali tv – dokładna godzina i data będzie podana po ustaleniu z kandydatami 21.11 – ostatni dzień zgłaszania mężów zaufania przez KANDYDATÓW
26.11-27.11 WYBORY w godzinach 17.00-21.00 na korytarzu przed windami
 

DS9:

Karolina Majson - przewodnicząca Paulina Maciejewska Patryja Borowicz Aleksandra Jesionowska Aleksandra Bulińska 18.11 – ogłoszenie listy kandydatów przy portierni 19.11 godzina 20:00 -  spotkanie kandydatów z Komisją Wyborczą w sali nauk 20.11-21.11 godzina 20:00– zebranie przedwyborcze w sali nauki 21.11 – ostatni dzień zgłaszania mężów zaufania przez KANDYDATÓW 26.11-27.11 WYBORY w godzinach 18:00-22:00 przy portierni  

DS10:

Michał Gostomski - przewodniczący Andrei Shasta Kseniya Shastak Szymon Buczyński Vijay Velumani Konstanty Król Wojciech Groth
Spotkanie z kandydatami:
19 listopada godz.20:00, Sala Nauki ds10
Spotkanie z wyborcami:
19 listopada godz.21:00, Sala Nauki ds10
Termin wyborów:
20-21 listopada, godziny 17:00-21:00, Sala Nauki ds10
 

DS11:

Katarzyna Brodowska - przewodnicząca Michał Marecki Krzysztof Bojanowski Paweł Bocian Mateusz Rynkiewicz 19.11 – spotkania informacyjne KWDS z kandydatami (p.502 godzina 21:00-22:00) 20.11– spotkania przedwyborcze kandydatów z wyborcami ( salka TV godzina 19:00-20:00) 26.11-27.11 – wybory ( korytarz przed salką TV godzina 17:00-22:00)     

Wyniki wyborów opublikowane zostaną dnia 28.11.2018.

  Dalsze kroki w związku z wyborami zostaną Wam przedstawione przez przedstawicieli Komisji Wyborczych, w których składaliście dokumenty. Dodatkowo informujemy, że będziemy publikowali na stronie sspg.pl informacje o kandydatach w postaci danych osobowych, oraz jeśli będzie taka wola kandydatów, zdjęć i krótkich opisów. W razie wszelkich problemów i pytań prosimy o kontakt pod adresem e-mail: klaudia.kmitter23@gmail.com (przewodnicząca Studenckiej Uczelnianej Komisji Wyborczej) Ordynacja wyborcza dostępna jest pod linkiem: Uchwała z dnia 7 listopada 2015 - Regulamin Samorządu Studentów Politechniki Gdańskiej