Konkurs 3Mind

Działasz w kole naukowym i realizujesz projekt badawczo-rozwojowy?

Chciałbyś pokazać go światu i zdobyć grant na jego rozwój?

Dołącz do nas i weź udział w konkursie 3Mind!

Ostatnie miesiące wpłynęły na życie wszystkich ludzi na świecie, przynosząc wiele dynamicznych zmian. W ich obliczu, również nauka musiała zmierzyć się z nieznanymi dotychczas wyzwaniami.

Dziś na każdym kroku widzimy, jak bardzo świat potrzebuje genialnych umysłów i innowacyjnych koncepcji, które wywrą pozytywny wpływ na życie przyszłych pokoleń. Szansę na wprowadzenie zmian już dziś umożliwia kolejna edycja konkursu 3Mind, skierowana do Was – studentów kół naukowych z całej Polski.

Już po raz piąty 3M zachęca młodych naukowców oraz kreatywne umysły do wzięcia udziału w ogólnopolskim konkursie 3Mind.

Jeśli należysz do koła naukowego i pracujesz nad projektem, który Twoim zdaniem może zrewolucjonizować świat, konkurs 3Mind organizowany przez 3M Oraz Wrocławską Radę Federacji Stowarzyszeń Naukowo-Technologicznych NOT to szansa właśnie dla Ciebie.

Głównym wyzwaniem, z jakim muszą zmierzyć się uczestnicy konkursu 3Mind będzie przedstawienie prototypu projektu, nawiązującego do tworzenia lepszego, bardziej zrównoważonego świata lub wspierania rozwoju przemysłu 4.0. Na zwycięzców konkursu
czeka grant o wartości 10.000 zł na materiały i narzędzia, potrzebne do rozwoju projektu.


Dzięki niemu, finaliści poprzednich edycji konkursu badali komórki skóry w stratosferze, poszukując leku na czerniaka czy rozwijali autonomicznego, podwodnego drona, zdolnego

do badania dna morskiego pod kątem zanieczyszczeń oraz pełnienia funkcji płetwonurka

i wykonywania czynności ratunkowych! Jak możesz zgłosić do konkursu koło naukowe,

do którego należysz? Wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy na stronie oraz przesłać

plik z nagranym samodzielnie materiałem video, przedstawiającym projekt.

Do finału przejdą najlepsze zespoły, które będą mogły zaprezentować swoje projekty podczas uroczystej gali w ramach naukowego „speed datingu” i indywidualnych rozmów z jury oraz zainspirować się podczas rozmaitych wykładów.

Konkurs 3Mind to nie tylko szansa na poddanie potencjału swojego projektu ocenie ekspertów, ale również niezapomniana przygoda. Aby poznać szczegóły konkursu, wejdź na stronę 3Mind.not.pl.

Zmieniaj świat razem z nami! Na projekt Twojego koła naukowego czekamy do 18 października 2020 roku.