4. Kongres Kół Naukowych IKONA 2020

Pod hasłem „Zdalnie Profesjonalnie” odbędzie się czwarte ogólnopolskie spotkanie liderów ruchu naukowego. Będzie ono wydarzeniem dłuższym (4 dni) i bardziej rozbudowanym programowo niż trzy poprzednie, bardzo udane edycje.
Nadawać będziemy ze studia na stołecznej ASP oraz lokalizacji rozsianych po całym kraju.

Wykorzystaliśmy sytuację, że wybitni eksperci i szkoleniowcy są w czasie pandemii bardziej dostępni niż zwykle. Dzięki temu w ciągu 4 dni po Święcie Niepodległości (od czwartku 12 listopada do niedzieli 15 listopada 2020 r.) członkowie kół naukowych mogą wziąć udział w szeregu ciekawych spotkań oraz zdobyć dwa certyfikaty:

•    Szkoła Liderów „Science & Business”
•    Profesjonalna Promocja Przedsięwzięć Naukowych

W trakcie Kongresu przewidziano również warsztaty integracyjne, wspólne tworzenie eko-deklaracji oraz finały konkursu na najlepsze projekty naukowe w aż 13 kategoriach.

Rezerwacji miejsc na kongresie można dokonywać poprzez stronę: ikona.edu.pl.