Prezydium PSPG

  • Szymon Witkowski (EIA)
  • Justyna Serafin (ETI)
  • Maria Wichowska (CHEM)
  • Marcin Palanis (EIA)

 

Delegaci do Senatu

  • Maria Wichowska (CHEM)
  • Jakub Brzoska (ZIE)
  • Agnieszka Sabiniarz (FTiMS)
  • Jarosław Sobolewski (ZIE)
  • Łukasz Józefowicz (ZIE)
  • Robert Śpiewakowski (ZIE)
  • Łukasz Rusajczyk (ETI)

 

Sąd Koleżeński I Instancja

  • Iga Nowacka (ARCH)
  • Weronika Wichowska (CHEM)
  • Magda Szymaniak (ETI)
  • Tomasz Buklawski (EIA)
  • Marcin Jędrzejczyk (FTIMS)
  • Piotr Adamczyk (MECH)
  • Mateusz Zukowcki (OIO)
  • Dorota Kuczyńska (ILIŚ)
  • Jarosław Sobolewski (ZIE)

 

Sąd Koleżeński II Instancja

  • Maximilian Zięba (EIA)
  • Mateusz Bąk (ILIŚ)
  • Izabela Duchna(CHEM)
  • Mateusz Prusinowski (MECH)
  • Krystian Bojeczko (ETI)

 

Uczelniana Komisja Rekrutacyjna

  • Dominik Makurat (ILIŚ)

 

Senacka Komisja ds. Kształcenia

  • Jakub Brzoska (CHEM)
  • Szymon Potrykus (EIA)

 

Senacka Komisja ds. Budżetu

  • Maria Wichowska (CHEM)

 

Uczelniana Komisja ds. Zapewnienia jakości kształcenia

  • Jakub Brzoska (ZIE)
  • Dominik Makurat (ILIŚ)

 

Senacka Komisja ds. Współpracy i innowacji

  • Agnieszka Sabiniarz (FTIMS)

 

Rada Biblioteczna

  • Weronika Wichowska (CHEM)

 

Pismo PG

  • Mateusz Bąk (ILIŚ)

 

Komisja ds. Zapewniania jakości kształcenia w CJO

  • Aleksandra Borawska (ZIE)

 

Komisja ds. Zapewniania jakości kształcenia w CSA

  • Przemysław Borawski (ZIE)

 

Komisja ds. Zapewniania jakości kształcenia w CNMIKNO

  • Milena Nowaszczuk (FTIMS)

 

Komisja dyscyplinarna ds. Studentów I Instancja

  • Adam Wierzbicki (ARCH)
  • Weronika Wichowska (CHEM)
  • Artur Suchocki (ETI)
  • Sebastian Wons (EIA)
  • Alicja Starzyńska (FTIMS)
  • Klara Borowska (ILIŚ)
  • Agnieszka Boguszewska (MECH)
  • Marta Rutkowska (OiO)
  • Piotr Jurek (ZIE)

 

Komisja dyscyplinarna ds. Studentów II Instancja

  • Dawid Robaczewski (ARCH)
  • Marcin Chodakowski (ETI)
  • Marcin Palanis (EIA)
  • Ewelina Misiewicz (ILIŚ)
  • Adam Świeczkowski (ZIE)

 

Komisja dyscyplinarna ds. Nauczycieli Akademickich

  • Wiktor Turowski (ETI)
  • Jakub Brzoska (ZIE)

 

Komisja Prawno-Rewizyjna 

  • Robert Śpiewakowski
  • Adam Świeczkowski
  • Marta Lasota
  • Szymon Potrykus
  • Maciej Zajączkowski
  • Szymon Krawczuk